top of page

KARGO VE İADE

Hafta içi 18:00’e kadar oluşturulan siparişlerde kargonuz 5 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verilen siparişler için ise; takip eden ilk iş günü sipariş günü olarak işlem görür ve yine en geç 5 iş günü içinde siparişiniz kargoya teslim edilir.

 

1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

İade Koşulları ve Yöntemi

Ürünleri kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajı (satılabilirliği) bozulmadığı sürece; teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde kargo ücretini ödeyerek iade edebilirsiniz.

• İade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

14 gün içerisinde info@bouganvilleporcelain.com adresine sipariş no, ürün adı ve ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. Bu talebinize istinaden size göndereceğimiz cevap e-postasında talebinizin bize ulaştığına dair bilgilendirme, adres bilgileri ve izleyeceğiniz adımlar yer alacaktır.

bottom of page